Zelení v regionech

Strana zelených má krajskou organizaci v každém z krajů České republiky. Ve městech a obcích máme potom základní organizace. Podívejte se na seznamy základních organizací v jednotlivých krajích – pokud budete mít zájem o vstup do Strany zelených či jinou formu spolupráce, můžete kontaktovat předsedu základní organice v místě vašeho bydliště a nezávazně přijít na nejbližší schůzi.

Praha | Středočeský kraj | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Kraj Vysočina | Olomoucký kraj | Jihomoravský kraj | Moravskoslezský kraj | Zlínský kraj

Zastupitelky a zastupitelé

Komunální volby ve dnech 10. a 11. října 2014 skončily významným úspěchem pro kandidáty a kandidátky Strany zelených (SZ). V zastupitelstvech měst, obcí a městských částí zasedne celkem 265 zástupců a zástupkyň nominovaných zelenými.

Starostky a starostové za Stranu zelených

Blatno
Iveta Rabasová Houfová (bez p. p.)
Boršice
Roman Jílek (SZ)
Brno-Jundrov:
Ivana Fajnorová (SZ)
Brno-Komín:
Milada Blatná (SZ)
Brno – Nový Lískovec:
Jana Drápalová (SZ)
Horní Jiřetín:
Vladimír Buřt (SZ)
Kladruby:
Svatava Štěrbová (SZ)
Mšeno:
Martin Mach (SZ)
Nejdek:
Lubomír Vítek (SZ)
Ostopovice:
Jan Symon (bez p. p.)
Praha 4:
Petr Štěpánek (SZ)
Sezimovo Ústí:
Martin Doležal (bez p. p.)
Vrskmaň:
Václav Hora (bez p. p.)

Krajští zastupitelé a zastupitelky zvolení za SZ, případně na společných kandidátkách

Petr Štěpánek
zastupitel za kraj Praha, SZ
Petra Kolínská
náměstkyně primátorky za kraj Praha, SZ
Matěj Stropnický
zastupitel za kraj Praha, SZ
Ondřej Mirovský
zastupitel za kraj Praha, SZ
Jana Drápalová
zastupitelka za Jihomoravský kraj, SZ
Jiří Hlavenka
zastupitel za Jihomoravský kraj, bez p.p.
Martin Hanousek
zastupitel za Královéhradecký kraj, SZ
Josef Šedlbauer
zastupitel za Liberecký kraj, SZ
Jaromír Baxa
zastupitel za Liberecký kraj, SZ

Zástupci a zástupkyně starostů / primátorů za Stranu zelených

Dvůr Králové:
Dušan Sedláček (SZ)
Brno:
Martin Ander (SZ)
Brno – Komín:
Eugen Točík (bpp)
Brno – Střed:
Jasna Flamiková (SZ)
Brno – Žabovřesky:
Petr Machálek (SZ)
Hustopeče:
Bořivoj Švásta (SZ)
Korytná:
Josef Klon (bpp)
Ledeč nad Sázavou:
Jan Drápela (SZ)
Liberec
Ivan Langr (SZ)
Nový Jičín
Ondřej Syrovátka (SZ)
Tábor:
Michaela Petrová (SZ)
Ústí nad Labem – město:
Karel Karika (SZ)
Ústí nad Labem – Střekov:
Jiří Němeček (bpp)
Nepomuk
Pavel Kroupa (SZ)
Praha 4:
Iva Kotvová (SZ)
Praha 7:
Ondřej Mirovský (SZ)
Praha 8:
Petr Vilgus (SZ)
Praha 14:
Ilona Picková (SZ)
Praha 15:
Marcel Pencák (SZ)
Praha 15:
Milan Ducko (SZ)

Zastupitelé a zastupitelky za SZ

obeckrajnavrhující subjektjména zastupitelů navržených SZpolit.
přísl.
poznámka
BrlohJihočeskýSZ/NLev LiborSZzastupitel
Český KrumlovJihočeskýSZ/NVorel Janbppzastupitel
Český KrumlovJihočeskýSZ/NKlosse Jiříbppzastupitel
Sezimovo ÚstíJihočeskýSZ/NKlíma Martinbppradní
Sezimovo ÚstíJihočeskýSZ/NDoležal Martinbppstarosta
TáborJihočeskýSZ/Piráti/NPetrová MichaelaSZmístostarostka
TáborJihočeskýSZ/Piráti/NSmrčka Jakubbppzastupitel
TáborJihočeskýSZ/Piráti/NMiloš TuháčekSZradní
TřeboňJihočeskýSZ/Občané městu, město občanůmVopátek JiříSZradní
TřeboňJihočeskýSZ/Občané městu, město občanůmPrášil OndřejSZzastupitel
TřeboňJihočeskýSZ/Občané městu, město občanůmMichal Petr Bc.bppzastupitel
Brno-BosonohyJihomoravskýSZRůžička Richard doc. Ing. Ph.D.bppzastupitel
Brno-BosonohyJihomoravskýSZJiaxis Anastazios RNDr.SZzastupitel
Brno-BystrcJihomoravskýSZ/N/MoravanéPálková Janabppzastupitelka
Brno-BystrcJihomoravskýSZ/N/MoravanéLaštůvka Petr Ing.SZzastupitel
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NFajnorová IvanaSZstarostka
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NKoláčná Irenabppzastupitelka
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NHošek Lubomír MVDr.bppzastupitel
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NBeránek Tomášbppzastupitel
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NRychtecká Michaela Mgr.bppzastupitelka
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NVyšinský Martinbppzastupitel
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NMinarčíková Petra MUDr.bppzastupitelka
Brno-JundrovJihomoravskýSZ/NDungel Janbppzastupitel
Brno-KníničkyJihomoravskýSZ/NFirbas Petrbppzastupitel
Brno-KníničkyJihomoravskýSZ/NIštvanová Lenkabppzastupitelka
Brno-KohoutoviceJihomoravskýSZ/NKalčíková Dana Mgr.bppzastupitelka
Brno-KohoutoviceJihomoravskýSZ/NŠeďa Viktor Mgr.SZzastupitel
Brno-KohoutoviceJihomoravskýSZ/NLedvina Petr Mgr. Ing.bppzastupitel
Brno-KomínJihomoravskýSZ/NBlatná Milada Mgr.SZstarostka
Brno-KomínJihomoravskýSZ/NTočík Eugen Ing. arch.bppmístostarosta
Brno-KomínJihomoravskýSZ/NČermák Petr doc. Ing. Ph.D.bppzastupitel
Brno-KomínJihomoravskýNezávislí kandidátiEva Beranovábppzastupitel
Brno-KomínJihomoravskýNezávislí kandidátiTomáš Němec Mgr. Ing.bppzastupitel
Brno-Královo PoleJihomoravskýSZ/NVařejková Helena Ing. arch.SZradní
Brno-Královo PoleJihomoravskýSZ/NTypltová Andrea Mgr.SZradní
Brno-magistrátJihomoravskýSZDrápalová Jana Ing.SZzastupitelka
Brno-magistrátJihomoravskýSZAnder Martin Mgr. Ph.D.SZnáměstek primátora
Brno-magistrátJihomoravskýSZVlašín Mojmír RNDr.bppzastupitel
Brno-magistrátJihomoravskýSZFajnorová IvanaSZzastupitelka
Brno-Maloměřice a ObřanyJihomoravskýSZChrastil Sylvestr doc. Mgr. Dr.bppzastupitel
Brno-Maloměřice a ObřanyJihomoravskýSZPavelka Vladimír Ing.bppzastupitel
Brno-Nový LískovecJihomoravskýNezávislí kandidátiDrápalová Jana Ing.SZzastupitelka
Brno-OřešínJihomoravskýSZLibuše Pazderková Bc.bppzastupitel
Brno-severJihomoravskýSZJedlička JindřichSZzastupitel
Brno-severJihomoravskýSZZemanová Palánová MilušeSZzastupitelka
Brno-Starý LískovecJihomoravskýSZTovárková Jiřina JUDr.SZzastupitelka
Brno-Starý LískovecJihomoravskýSZJežová Kateřina Mgr.bppzastupitelka
Brno-StředJihomoravskýSZAnder Martin Mgr. Ph.D.SZzastupitel
Brno-StředJihomoravskýSZFlamiková Jasna Mgr.SZmístostarostka
Brno-StředJihomoravskýSZZávodský Michal JUDr.bppzastupitel
Brno-StředJihomoravskýSZRučka Zdeněk Mgr.SZzastupitel
Brno-StředJihomoravskýSZOplatek David Mgr.SZradní
Brno-VinohradyJihomoravskýSZ/MoravanéDutkiewič Martin Mgr.SZzastupitel
Brno-ŽabovřeskyJihomoravskýSZChaloupková Daniela Mgr.SZzastupitelka
Brno-ŽabovřeskyJihomoravskýSZMachálek Petr Bc.SZmístostarosta
Brno-ŽabovřeskyJihomoravskýSZBenáček Martin Ing.SZzastupitel
Brno-ZideniceJihomoravskýSZ/NJedlička Jiří Ing.bppzastupitel
Brno-ZideniceJihomoravskýSZ/NŠťastná JanaSZzastupitelka
HustopečeJihomoravskýSZ/NŠvásta BořivojSZmístostarosta
HustopečeJihomoravskýSZ/NFlorusová IngridSZzastupitelka
ModřiceJihomoravskýSZDoleček Pavel Ing.SZzastupitel
OstopoviceJihomoravskýSZ/NSymon Jan MgA.bppstarosta
SvitávkaJihomoravskýSZLoskotová Hana JUDr.bppzastupitelka
VranoviceJihomoravskýSZ/NJedličková Růženabppzastupitelka
ŽabčiceJihomoravskýSZ/NVšetička Jan MUDr.bppzastupitel
KarlovarskýSZ/PirátiStaněk JaroslavSZradní
KarlovarskýSZ/PirátiFlaška MartinSZzastupitel
Horní SlavkovKarlovarskýSZStraka Tomášbppzastupitel
LoketKarlovarskýSZHejna RadekSZzastupitel
NejdekKarlovarskýSZVítek LubomírSZstarosta
NejdekKarlovarskýSZZima Martinbppzastupitel
SokolovKarlovarskýSZ/NNěmcová Helenabppzastupitelka
Bílá TřemešnáKrálovéhradeckýN/SZJiří ŽižkaSZradní
ČastoloviceKrálovéhradeckýSZBačíková Alenabppzastupitelka
Dvůr KrálovéKrálovéhradeckýSZ/KDU-ČSL/NSedláček DušanSZmístostarosta
Horní MaršovKrálovéhradeckýN/SZJiří KulichSZzastupitel
Hradec KrálovéKrálovéhradeckýSZ/Změna/NHanousek MartinSZzastupitel
NáchodKrálovéhradeckýNK a SZ s podporou LESKudrnáč MichalSZzastupitel
TrutnovKrálovéhradeckýSZ/LES/NSobotka PetrSZzastupitel
TrutnovKrálovéhradeckýSZ/LES/NJiránek MartinPirátizastupitel
VrchlabíKrálovéhradeckýSZBartoš MartinSZzastupitel
Česká LípaLibereckýSZ/NHudec MiroslavSZzastupitel
LiberecLibereckýSZ/Změna/NBaxa JaromírSZzastupitel
LiberecLibereckýSZ/Změna/NŠedlbauer JosefSZzastupitel
LiberecLibereckýSZ/Změna/NPetrovský OndřejSZzastupitel
LiberecLibereckýSZ/Změna/NLangr IvanSZnáměstek primátora
KrnovMoravskoslezskýSNK-ED/NHradil TomášSZzastupitel
Nový JičínMoravskoslezskýSZRadovan JansaSZzastupitel
Nový JičínMoravskoslezskýSZBártek Pavel Mgr.SZmístostarosta
Nový JičínMoravskoslezskýSZSyrovátka Ondřej Mgr.SZzastupitel
OpavaMoravskoslezskýSZ/NBrady Pavla Ing.SZzastupitelka
OpavaMoravskoslezskýSZ/NPavlíčková Olga Mgr.SZzastupitelka
OpavaMoravskoslezskýSZ/NPavel Stehlíkbppzastupitel
Ostrava-VítkoviceMoravskoslezskýSZ/PirátiVerner Daniel Bc.SZzastupitel
PříborMoravskoslezskýSZGabzdyl Milan Ing.SZzastupitel
PříborMoravskoslezskýSZTomáš Krompolc Ing.bppzastupitel
VratimovMoravskoslezskýSZKlega Jiří Mgr.SZzastupitel
ZátorMoravskoslezskýSZKrmášek KamilSZzastupitel
JeseníkOlomouckýSZHradil TomášSZzastupitel
OlomoucOlomouckýSZ/Piráti/NKořínek RichardSZzastupitel
PřerovOlomouckýSZ/Piráti/Nezávislá volba/ZměnaTužín TomášSZzastupitel
ProstějovOlomouckýSZ/PirátiNavrátil JanSZzastupitel
RejcharticeOlomouckýSZKovářová Věrabppzastupitelka
Velký ÚjezdOlomouckýSZZatloukal Ondřejbppzastupitel
Velký ÚjezdOlomouckýSZŠvarcová Janabppzastupitelka
Velký ÚjezdOlomouckýSZJanotová Michaelabppzastupitelka
Velký ÚjezdOlomouckýSZKleinová Janabppzastupitelka
Velký ÚjezdOlomouckýSZKlička Jaroslavbppzastupitel
Velký ÚjezdOlomouckýSZRoubík JiříSZzastupitel
Heřmanův MěstecPardubickýSZ, NKSigmund Ondřejbppzastupitel
RokytnoPardubickýSZ, NKMalík JiříSZzastupitel
ČernošínPlzeňskýSZFilipčík Pavelbppzastupitel
ČernošínPlzeňskýSZVladařová JiřinaSZzastupitelka
ČernošínPlzeňskýSZVlášek Jaromírbppzastupitel
ČernošínPlzeňskýSZKrejča Vladimírbppzastupitel
KladrubyPlzeňskýSZŠtěrbová SvatavaSZzastupitelka
KladrubyPlzeňskýSZNový Pavelbppzastupitel
KladrubyPlzeňskýSZTůma Martinbppzastupitel
KladrubyPlzeňskýSZŠmahel VladimírSZzastupitel
KladrubyPlzeňskýSZPospíchal Janbppzastupitel
KladrubyPlzeňskýSZKunešová Helenabppzastupitelka
KladrubyPlzeňskýSZBrabcová JaroslavaSZzastupitelka
KladrubyPlzeňskýSZBlažková Annabppzastupitelka
KladrubyPlzeňskýSZHorák Vojtěchbppzastupitel
NepomukPlzeňskýSZ/NKroupa PavelSZmístostarosta
NepomukPlzeňskýSZ/NBouše Zdeněkbppradní
NepomukPlzeňskýSZ/NDuchoslavová Markétabppzastupitelka
Dolní PočernicePrahaSZ/KS/SNK-EDUher Ondřejbppzastupitel
Dolní PočernicePrahaSZ/KS/SNK-EDWittbergerová Dagmarbppzastupitelka
Praha 01PrahaSZ/NKučera PetrSZzastupitel
Praha 02PrahaSZ/NJechová KateřinaSZzastupitelka
Praha 02PrahaSZ/NUhl Michalbppzastupitel
Praha 02PrahaSZ/NHoráková MonikaSZzastupitelka
Praha 02PrahaSZ/NHruška JanSZzastupitel
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANStropnický MatějSZzastupitel
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANRut OndřejSZzastupitel
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANChmelová Martinabppzastupitelka
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANZachariášová LuciaSZzastupitelka
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANHaupt LukášSZzastupitel
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANGanická HelenaSZzastupitelka
Praha 03PrahaSZ/KDU-ČSL/N/STANNeusser Filipbppzastupitel
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANŠtěpánek PetrSZstarosta
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANJelínková Mariebppzastupitelka
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANGjuričová Adélabppzastupitelka
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANKotvová IvaSZmístostarostka
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANRejchrtová PetraSZzastupitelka
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANBendl JiříSZzastupitel
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANKutílek PetrSZzastupitel
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANRejchrtová AlžbětaSZradní
Praha 04PrahaSZ/KDU-ČSL/STANKunc DanielSZzastupitel
Praha 05PrahaSZBudín LukášSZzastupitel
Praha 05PrahaSZKonrádová TatianaSZzastupitelka
Praha 05PrahaSZHnyk Petrbppzastupitel
Praha 05PrahaSZMartina PokornáSZzastupitelka
Praha 05PrahaSZHiml PavelSZzastupitel
Praha 05PrahaSZSternová MarieSZzastupitelka
Praha 05PrahaSZVelek OndřejSZzastupitel
Praha 06PrahaSZPetr PíšaSZzastupitel
Praha 06PrahaSZNechvátal AntonínSZzastupitel
Praha 06PrahaSZDucháčková Chotková PavlaSZzastupitelka
Praha 06PrahaSZSládek JanSZzastupitel
Praha 06PrahaSZBrabcová KarolínaSZzastupitelka
Praha 06PrahaSZŠraier VladimírSZzastupitel
Praha 07PrahaSZ/Piráti/SNK-ED/NMirovský OndřejSZmístostarosta
Praha 07PrahaSZ/Piráti/SNK-ED/NVosecký FrantišekSZradní
Praha 08PrahaSZVilgus PetrSZmístostarosta
Praha 08PrahaSZVejchodská EliškaSZzastupitelka
Praha 08PrahaSZMatoušová HanaSZzastupitelka
Praha 08PrahaSZBlahunková DanaSZzastupitelka
Praha 09PrahaSZ/KDU-ČSL/NSládek JanSZzastupitel
Praha 09PrahaSZ/KDU-ČSL/NBalcarová Danabppzastupitelka
Praha 09PrahaSZ/KDU-ČSL/NDoležal AlešKDU-ČSLzastupitel
Praha 10PrahaSZCabrnochová IvanaSZradní
Praha 10PrahaSZVávra ZdeněkSZzastupitel
Praha 10PrahaSZKomrsková Janabppzastupitelka
Praha 12PrahaSZ s podporou Pirátů a LESRadil JanSZzastupitel
Praha 13PrahaSZ/PirátiDrhová ZuzanaSZzastupitelka
Praha 13PrahaSZ/PirátiNejedlý FrantišekSZzastupitel
Praha 13PrahaSZ/PirátiHosnedlová AlenaSZzastupitelka
Praha 14PrahaSZ/PirátiPicková IlonaSZmístostarostka
Praha 14PrahaSZ/PirátiHukal PetrSZradní
Praha 14PrahaSZ/PirátiPrager MichalSZzastupitel
Praha 15PrahaSZ/KDU-ČSL/NPencák MarcelSZmístostarosta
Praha 15PrahaSZ/KDU-ČSL/NDucko MilanSZzastupitel
Praha 18PrahaKDU-ČSL/SZRaška TomášSZzastupitel
Praha 18PrahaKDU-ČSL/SZLosík VáclavSZzastupitel
Praha zastupitelstvo hl. městaPrahaSZ/KDU-ČSL/STANŠtěpánek PetrSZzastupitel
Praha zastupitelstvo hl. městaPrahaSZ/KDU-ČSL/STANKolínská PetraSZnáměstkyně
Praha zastupitelstvo hl. městaPrahaSZ/KDU-ČSL/STANStropnický MatějSZzastupitel
Praha zastupitelstvo hl. městaPrahaSZ/KDU-ČSL/STANMirovský OndřejSZzastupitel
Praha – NebušicePrahaSdružení pro NebušiceHolub Jan JUDr. LL.M.SZzastupitel
Rraha:ŘeporyjePrahaSZLiška Jan Mgr. Ing.SZzastupitel
Praha-ŘeporyjePrahaSZRoznětinský DavidSZzastupitel
Praha – ZbraslavPrahaVPM/SZ/STAN/NVejvodová Zuzana Ing.bppzastupitelka
Praha – ZbraslavPrahaVPM/SZ/STAN/NGaspar Filip Bc.bppzastupitel
Praha – ZbraslavPrahaVPM/SZ/STAN/NBernardová Michaela Mgr.bppzastupitelka
Praha – ZbraslavPrahaVPM/SZ/STAN/NRejna Radek Ing.bppzastupitel
Praha – ZbraslavPrahaVPM/SZ/STAN/NHrdá Štěpánka RNDr.bppzastupitelka
Praha – RadotínPrahaOtevřeme Radotín (s podporou SZ)Martínek JanKDU-ČSLzastupitel
Benátky n.J.StředočeskýSZ/N – Benátky soběFajfr MarekSZzastupitel
ČernošiceStředočeskýSZ/NŠpetlák JakubSZzastupitel
DobroviceStředočeskýSZŠilhavá Hanabppzastupitelka
JeseniceStředočeskýSZ/NMarková SylvaSZzastupitelka
Jílové u PrahyStředočeskýSZStachura JanSZzastupitel
Jílové u PrahyStředočeskýSZHrabec Pavelbppzastupitel
JinceStředočeskýSZ/NJelínková IvaSZzastupitelka
Lysá n. L.StředočeskýSZ/NRobeš MartinSZzastupitel
MiloviceStředočeskýKDU-ČSL/SZVedral VladimírSZzastupitel
MšenoStředočeskýSZ/NMach MartinSZzastupitel
Nové StrašecíStředočeskýKDU-ČSL/SZNovák Pavelbppzastupitel
OtvoviceStředočeskýSZ/NMajrych JosefSZzastupitel
PoděbradyStředočeskýSZ/N/PirátiJirásková KláraSZzastupitelka
Rožmitál p.TřemšínemStředočeskýSZTůma Lukášbppzastupitel
Rožmitál p.TřemšínemStředočeskýSZVostrovská Janabppzastupitelka
RoztokyStředočeskýSZMatas MartinSZzastupitel
RoztokyStředočeskýSZTichá JitkaSZzastupitelka
RoztokyStředočeskýSZVlčková Jitkabppzastupitelka
RoztokyStředočeskýSZMacoun PetrSZzastupitel
BlatnoÚsteckýSZ/NRabasová Houfová Ivetabppstarostka
ChabařoviceÚsteckýSZŠams Jaroslavbppzastupitel
ChabařoviceÚsteckýSZŠamsová Šárkabppzastupitelka
ChomutovÚsteckýSZ/NČerný Danielbppzastupitel
ChomutovÚsteckýSZ/NIštok DavidSZzastupitel
ChomutovÚsteckýSZ/NStraka Karelbppzastupitel
ChomutovÚsteckýSZ/NPalán DavidSZzastupitel
Horní JiřetínÚsteckýSZ, NKBuřt VladimírSZstarosta
Horní JiřetínÚsteckýSZ, NKKrejčová HanaSZzastupitelka
Horní JiřetínÚsteckýSZ, NKFryček Jaromírbppzastupitel
Horní JiřetínÚsteckýSZ, NKMalíček Martinbppzastupitel
HrobčiceÚsteckýSZ/NOčková MarcelaSZzastupitelka
HrobčiceÚsteckýSZ/NProcházková Šárkabppzastupitelka
Klášterec n.O.ÚsteckýSZKodytková LenkaSZradní
Klášterec n.O.ÚsteckýSZKodytek DavidSZzastupitel
Krásná LípaÚsteckýNKŘebíček Miroslavbppzastupitel
LibochoviceÚsteckýSZBeneš JaroslavSZzastupitel
LibochoviceÚsteckýSZBláhová Barbarabppzastupitelka
LibochoviceÚsteckýSZZeman Václavbppzastupitel
LibochoviceÚsteckýSZStránský Vojtěchbppzastupitel
LibochoviceÚsteckýSZDouša Martinbppzastupitel
LitoměřiceÚsteckýSZPanaš PetrSZzastupitel
LitoměřiceÚsteckýSZHrkal JanSZzastupitel
LounyÚsteckýSZŽalud JanSZzastupitel
MoldavaÚsteckýSZHochmalová Libušebppzastupitelka
MoldavaÚsteckýSZSečánský Jaroslavbppzastupitel
MoldavaÚsteckýSZTeplá Zdeňkabppzastupitelka
Mšené-lázněÚsteckýSZMoravec FrantišekSZzastupitel
Mšené-lázněÚsteckýSZBrádka Miroslavbppzastupitel
ŠtětíÚsteckýSZRygl MilanSZzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/NŘepka Rudolfbppzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/NSouček AdamSZzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/KDU-ČSL/NBergman Zdeněkbppzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/KDU-ČSL/NMráček Jakubbppzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/KDU-ČSL/NŘehák Jiříbppzastupitel
TepliceÚsteckýSZ/KDU-ČSL/NŠevčík Janbppzastupitel
ÚštěkÚsteckýSZTáborská Zdeňkabppzastupitelka
ÚštěkÚsteckýSZKostelný Martinbppzastupitel
Ústí magistrátÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiMoudrá Wünschová IrenaSZzastupitelka
Ústí městoÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiKarika KarelSZmístostarosta
Ústí městoÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiŽákovská KarolínaSZzastupitelka
Ústí městoÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiTichá Štěpánkabppzastupitelka
Ústí NeštěmiceÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiŠkoda JiříSZzastupitel
Ústí NeštěmiceÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiOslejová Denisabppzastupitelka
Ústí Sev.terasaÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiOslej DušanSZzastupitel
Ústí StřekovÚsteckýSZ/STAN/N/PirátiNěmeček Jiříbppmístostarosta
VelemínÚsteckýSZ/NČechura Lukášbppzastupitel
VelemínÚsteckýSZ/NKarfík Vladislavbppzastupitel
VrskmaňÚsteckýSZHora Václavbppstarosta
VrskmaňÚsteckýSZŠneiberg Antonínbppzastupitel
VrskmaňÚsteckýSZHucek Vítbppzastupitel
VrskmaňÚsteckýSZLebedová MarkétaSZzastupitelka
VrskmaňÚsteckýSZSlepička Miroslavbppzastupitel
VrskmaňÚsteckýSZDvořáčková PetraSZzastupitelka
BatelovVysočinaSZHofhanzl Abrahambppzastupitel
ChotěbořVysočinaKDU-ČSL, TOP 09 a SZNejedlý Jaroslavbppzastupitel
ChotěbořVysočinaKDU-ČSL, TOP 09 a SZJakeš MichalSZradní
ChotěbořVysočinaKDU-ČSL, TOP 09 a SZKovačka MartinSZzastupitel
Havlíčkův BrodVysočinaSZ/NHermann TomášSZzastupitel
Ledeč n. SázavouVysočinaSZMichal Simandlbppzastupitel
Ledeč n. SázavouVysočinaSZDrápela JanSZmístostarosta
PočátkyVysočinaNK (podpora SZ)Hana KonvalinkováSZzastupitelka
TelčVysočinaSZ/PirátiPykal JiříSZzastupitel
TelčVysočinaSZ/PirátiDvořák Pavelbppzastupitel
TřebíčVysočinaSZ/NHouzarová HanaSZzastupitelka
BoršiceZlínskýSZ/NJílek RomanSZzastupitel
FryštákZlínskýNK (podpora SZ)Tomáš ČernýSZradní
KorytnáZlínskýSZ/NJosef Klonbppmístostarosta
KorytnáZlínskýSZ/NJosef Penčákbppradní
KroměřížZlínskýSZ/NKreml RichardSZzastupitel
PravčiceZlínskýSZ/NŠenkyřík LubomírSZzastupitel
SeninkaZlínskýSZ/NZukalová KateřinaSZzastupitelka
VsetínZlínskýSZ/N/PirátiBerg MichalSZzastupitel
VsetínZlínskýSZ/N/PirátiHusa TomášSZzastupitel
VsetínZlínskýSZ/N/PirátiPavelka KarelSZzastupitel
BojkoviceZlínskýSZ/NRadomír Stašbppzastupitel

VPM – Volba pro město

KS – Konzervativní strana

N – nezávislí

Share Button